Стежки Довбуша, Яремче

Якщо Ви приїхали на відпочинок у Карпати  – обов’язково відвідайте стежки Довбуша, що у місті Яремче.  Це невеликий маршрут довжиною 4 км, тривалістю приблизно 4 год, на висоті 600-800 м над рівнем моря. Маршрут проходить вздовж гори Маковиця і починається майже в самому центрі Яремче. Уже з перших хвилин прогулянки Вас зустрінуть дивовижні скульптури Дарія Грабаря, які одразу занурюють у атмосферу часів опришків.
Майже весь маршрут проходить грунтовою дорогою, як пролягла у смерково-букових лісах. Та місцями трапляються великі камені висотою до 20 м, утворюючи свого роду печери. За легендами саме в таких печерах і переховувалися опришки та зберігали награбоване золото. То ж і зараз є достатньо шукачів пригод, які раді відшукати Довбушеве золото.

Для туристів доступні для огляду кілька печер, одна з якиз носить назву “Чистилище”. Заходити туди краще з екскурсоводом, адже каміння у ній покрите мохом і дуже слизьке. А, загалом, маршрут доволі легкий, тож сміло можете вирушати у таку прогілянку разом з дітьми.

Як добратися

Щоб прогулятися стежками Довбуша – приїжджайте у місто Яремче, від аватостанції рухайтеся у Верховинському напрямку. По ліву сторону від дороги і побачите вивіску “Стежки Довбуша”.

Кам'яні брили на стежках Довбуша
У статті використано фото з yaremche3000.wordpress.com

Залишити відповідь


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.