Тунель кохання – найромантичніше місце в Україні

“Тунель кохання” – неймовірна природня знахідка, яка отримала свою назву завдяки трагічній історії. Дівчина з Клевані та молодий інженер з Оржева покохали один одного, та її батьки були проти цих стосунків. Тоді ідея прокласти залізничну колію у цих краях була тільки у планах. Тож молодий інженер запропонував прокласти колію прямо через ліс. Замовники і не здогадувалися, що таким чином  хлопець вирішив прокласти коротку дорогу до своєї коханої. Вона була православною, а він католиком, тож їм не судилося довго бути разом. Хлопець повернувся до Польщі, а дівчина вийшла заміж за іншого, та історія їхного кохання залишилася в пам’яті тунелю назавжди.

Тунель кохання знаходиться на Західному Поліссі за 7 км від селища Клевань Рівненської області. Неймовірний коридор над колією утворився завдяки густим заростям кущів та дерев. Колись у навколишніх селах знаходилися військові бази, тому залізницю вирішили приховати, засадивши її деревами та кущами. Але з часом використання колії призупинилося і надмірні зарості кущів та дерев перестали прочищати. Так і утворився так званий природній тунель.

Тунель кохання     Тунель кохання

Це диво природи знаходиться на залізниці від селища Оржів до селища Клевань довжиною приблизно 4 км. Тут неймовірно красиво у будь-яку пору року, а особливо восени, коли тунель вбирається у всі барви осені.

Як добратися

До “Тунелю кохання” можна добратися кількома шляхами. Із Рівного курсує пряма маршрутка до Клеваня. Також можна доїхати електричкою, яка прямує з Рівного до Луцька чи Ковеля. Якщо ж їхати авто – то з траси Рівне – Луцьк з’їхати на перехресті біля села Зоря. По дорозі Ви обов’язково замітите вказівник “Тунель кохання”.

Залишити відповідь


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.