Женецький водоспад – Гук

Женецький водоспад або ж водоспад Гук знаходиться в Українських Карпатах на території Карпатського національного парку, біля сіл Татарів та Микуличин. Женецький Гук є найвідомішим серед туристів, адже до нього найлегше добратися. 3 км асфальтованою дорогою та близько 3 км грунтовою, а ще – довкола мальовничі пейзажі.

Женецький водоспад – молодий. Утворився у повоєнні роки внаслідок повені. Вода плавно спадає з висоти 15 м. Розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Свою назву Гук отримав від місцевих жителів через те, що сильно шумить. Зимою водоспад частково замерзає, саме тоді в сонячну погоду він найкрасивіший.

Біля водоспаду є кілька оглядових майданчиків та місць для відпочинку, тож милуватися такою красою можна як зверху так і знизу. Але будьте обережні, особливо у дощову погоду! Тут стає доволі слизько та небезпечно.

Прогулянку до водоспаду можна поєднати із походом на гору Хом’як. Це займе небагато часу.

Як добратися

Найлегше добратися до Женецького водоспаду із Татарова чи Микуличина рейсовим автобусом. Попросіть водія, щоб зупинився біля повороту на водоспад Гук. Далі – слідуйте вказівникам. Перейдете колію і побачите КПП. Там вхід платний. А далі рухайтеся дорогою, повз дачу Ющенка. Трішки асфальтованою, трішки грунтовою.

Женецький водоспад

фото з сайту photographers.ua

Женецький водоспад, водоспад Гук

фото з сайту 100otdyh.com.ua

Залишити відповідь


Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.